Rodzinne popołudnie w Pałacu Struga <<< wstecz

W dniu 15.05.2014 r. w Pałacu Struga w Strudze odbyły się wałbrzyskie obchody Międzynarodowego Dnia Rodziny pod patronatem Pary Prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich. Lokalny patronat nad obchodami objęła pani Poseł Izabela Katarzyna Mrzygłocka. Uroczystości zorganizowała Fundacja Kobiety Zmieniają Świat wspólnie z właścicielami Pałacu Struga Agnieszką i Krzysztofem Wieczorek.

Najważniejszym punktem programu było rodzinne zwiedzanie Pałacu Struga, który dał się nam poznać jako prawdziwa perła architektury. Oprowadzając nas po Pałacu Agnieszka Chmura Wieczorek z pasją i znawstwem opowiedziała jego historię. Zachęceni tak porywająca opowieścią jeszcze tu nieraz powrócimy.

Było wiele zajęć sportowych, w które zaangażowały się całe rodziny – od wnuków po dziadków. Była  więc kinezjologia edukacyjna poprowadzona atrakcyjnie przez Arletę Mańkę i nauka Nordic Walking pod kierunkiem eksperta tej dyscypliny Bartosza Kwiatkowskiego z Active Time. Ponadto uczestnicy imprezy brali udział w malowaniu porcelany pod fachowym kierownictwem Małgorzaty Strączek i w karaoke z muzycznym wdziękiem prowadzonym przez Ewę Świerczyńską – z nagrodami za najlepsze wykonanie piosenek. Nagrody zostały ufundowane przez firmę Active Time, Arletę Mańkę i Filipa Żurakowskiego.

Naprawdę odczuliśmy, że rodzina jest największą wartością. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.  

Za uczestnictwo, uśmiech i serce dziękują

Barbara Żurakowska,   Fundacja Kobiety Zmieniają Świat

Agnieszka Chmura Wieczorek, Pałac Struga


 
   
   


Ciekawe:

Informacje:

FUNDACJA
"KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT"
ul. Św. Kingi 6, 58-302 Wałbrzych
NIP 886-297-85-35
KRS 0000436029

****
Prezes Zarządu:
Barbara Żurakowska
Tel.kom.: 662902243
biuro@kobietyzmieniajaswiat.pl 

Polub nas na facebooku:

Kontakt: