Wałbrzych przywita dzieci świata <<< wstecz

Brave Kids to program edukacyjny, który używa sztuki jako narzędzia ułatwiającego społeczną przemianę i pomagającego na wyzwolenie z niszczących ograniczeń. Projekt skierowany jest do artystycznych grup dziecięcych z równych części świata (szczególnie dzieci zagrożonych wykluczeniem, biedą i konfliktami zbrojnymi)                i lokalnego społeczeństwa polskiego.

Inspirujące warsztaty, spotkania z wyjątkowymi artystami i niezapomniane doświadczenia. Brave Kids w Wałbrzychu to jedyna i niepowtarzalna okazja, by poznać egzotyczne kultury     i ich małych przedstawicieli.

- Brave Kids oddaje głos niezwykłym dzieciom. Pełnym energii i twórczej pasji. Często pochodzącym z zanikających tradycji i krajów dotkniętych poważnymi problemami. To możliwość spotkania grup artystycznych z różnych części świata, ale również doskonała okazja dla naszych dzieci, by poznać i zrozumieć odmienność – mówi Magdalena Sawicka, koordynator Brave Kids w Wałbrzychu.

W trakcie poprzednich edycji Brave Kids odwiedziły Wrocław, Szczecin, Krośnice, Łódź, Warszawę i Puszczykowo. Teraz przyjadą do Wałbrzycha. Przez dwa tygodnie mieszkańcy będą mogli podziwiać niezwykle barwne spektakle, parady, pokazy. Dodatkowo liderzy. czyli wybitni praktycy pracy z dziećmi, którzy przyjadą wraz z poszczególnymi grupami, będą prowadzić otwarte debaty z publicznością.

Kontakt:

Organizatora Brave Kids 2014 Wałbrzych

Fundacja im. Elżbiety Marii Urbańskiej

Magdalena Sawicka, Tel. 881 459 551

emu.fundacja@gmail.com

Ciekawe:

Informacje:

FUNDACJA
"KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT"
ul. Św. Kingi 6, 58-302 Wałbrzych
NIP 886-297-85-35
KRS 0000436029

****
Prezes Zarządu:
Barbara Żurakowska
Tel.kom.: 662902243
biuro@kobietyzmieniajaswiat.pl 

Polub nas na facebooku:

Kontakt: