Zarejestruj się

Uwaga: Podanie prawdziwych danych osobowych jest konieczne w celu pełnej rejestracji uczestnika i korzystania z zasobów platformy kobietyzmieniajaswiat.pl Z chwilą zarejestrowania uczestniczka deklaruje uczestnictwo w platformie oraz doradztwie on-line na warunkach okreslonych w Regulaminie Projektu. Niniejszy projekt finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Zarejestrowanie się w serwisie jest równoznaczne z oświadczeniem o podaniu prawdziwych danych osobowych oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez realizatora projektu i inne podmioty, których udziału wymaga realizacja projektu, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 29.08.1997r (Dz.U. 2002r Nr 101, poz. 926 ze zm.). Dane osobowe zgodnie z powyższą ustawą podlegają ochronie i nie będą publicznie udostępniane (jedynie nazwa użytkownika/login - np. pseudonim - będzie publicznie dostępna).*
Wszystkie znaki interpunkcyjne za wyjątkiem kropek, łączników, znaków podkreśleń i spacji są niedozwolone.
*
Adres e-mail, koniecznie prawidłowy. Będą nań przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie w wypadku prośby o przesłanie nowego hasła lub do przesyłania informacji o nowościach w tym e-bookach.
*
Ponownie ten sam adres e-mail, w celu weryfikacji jego poprawności. W przyszłości, w przypadku zapomnienia nazwy użytkownika, możliwe jest także zalogowanie przy użyciu adresu e-mail.
*
Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
*
Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Przeczytałem i akceptuję Regulamin projektu
* wymagane


To pytanie jest konieczne ze względu na ochronę przed spamem.

Należy przepisać litery z powyższego obrazka.
 

Ciekawe:

Informacje:

FUNDACJA
"KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT"
ul. Św. Kingi 6, 58-302 Wałbrzych
NIP 886-297-85-35
KRS 0000436029

****
Prezes Zarządu:
Barbara Żurakowska
Tel.kom.: 662902243
biuro@kobietyzmieniajaswiat.pl 

Polub nas na facebooku:

Kontakt: